Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

milva ekonomi

Milva Ekonomi flet për legalizimin e kanabisit: Tregtimi do jetë i kufizuar, ndikim në sektorin e ekonomisë

Ministrja e Shtetit për Standardet, Milva Ekonomi ka folur në lidhje me legalizimin e kanabisit për qëllime mjekësore që e konfirmoi sot kryeministri, Edi...

Ndryshimet në qeveri, Milva Ekonomi i dorëzon detyrën Frida Krifcës: Bujqësia do të mbetet prioritet në programin e qeverisë

ISh-ministrja e bujqësisë, Milva Ekonomi, në përfundim të detyrës së saj, i ka "dorëzuar" vendin ministres së re, Frida Krifcës. Në një postim në rrjetet...

Piu në një shishe me ministren, Euronews: Uji që piu Rama në Krujë u çua me zjarrfikëse sa për video, edhe sot ujësjellësi nuk...

Në 27 mars të këtij viti kryeministri i vendit Edi Rama së bashku me ministren e Bujqësisë, Milva Ekonomi, shkuan vetë në Krujë për...

Rama dhe Milva Ekonomi vizitë një ditore në Vjenë: Synojmë një partnership strategjik mes Universitetit Bujqësor të Tiranës dhe Universitetit austriak BOKU

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Bujqësisë Milva Ekonomi, ka vizituar ditën e sotme Vjenën dhe është takuar me drejtuesit e Universitetit...

Serat e shtetit me hashash në Lushnjë, reagon Ministria e Bujqësisë: Është mbjellë nga Policia dhe Prokuroria; Ja përse u fshinë pamjet (SHKRESA)

Ministria e Bujqësisë reagon për bimët “e dyshimta” që u shfaqën në një video të shpërndarë nga ministrja Milva Ekonomi. Nga ky dikaster konfirmohet...

Ekonomi me të rinjtë e FRESSH Krujë, ecje në qytet: Më 25 prill vota për të ardhmen

Numri 1 i listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Durrësit Milva Ekonomi dhe të rinjtë energjikë të FRESSH Krujë, gjatë një ecje...

Ekonomi me banorët e Gramëz dhe Sukthit në Thumanë: Investimet duhet të përfundojnë, votoni për projektet e së ardhmes

Në vijim të takimeve elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, numri 1 i listës së kandidatëve socialistë për qarkun e Durrësit, Milva Ekonomi, zhvilloi...

Kandidatët e PS takim në Katundin e Ri: Mandati i tretë për të përfunduar projektet e nisura

Kandidatët e skuadrës së Partisë Socialiste të Durrësit Milva Ekonomi, Ana Dhamo, Arkend Balla dhe kryebashkiakja e Durrësit Emiriana Sako kanë zhvilluar një takim...

PS takim me profesionistët e rinj, Ekonomi: Vota për PS, është votë skuadrën që ka energjinë për ti cuar deri në fund projektet madhore

Kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun e Durrësit kanë zhvilluar një takim me profesionistët e rinj të qytetit. Takimi është zhvilluar pranë stadiumit...

Ekonomi takim me qytetarët në Fushë-Krujë: PS, forca e duhur për të përfunduar projektet e nisura

“Vetëm Partia Socialiste është e aftë të vazhdojë dhe të përmbylë me sukses projektet madhore që do të ndryshojnë Durrësin, Krujën dhe gjithë vendin”. Kështu...

Lajmet e fundit