Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Milot

Kapet “i forti” i Milotit, lëvizte me kallashnikov rrugëve, ja çfarë bëri sapo pa efektivët

Një shtetas ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi u kap teksa qarkullonte me armë zjarri. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi...

Përplasen mjetet në aksin Milot-Thumanë, tre të plagosurit nisen me urgjencë drejt Traumës, mes tyre një çift zviceran

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Milot-Thumanë, ku kanë mbetur të lënduar katër persona. Bëhet me dije se dy...

Ambulanca del nga rruga në aksin Lezhë-Milot, lëndohet pacienti dhe personeli mjekësor

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Lezhë-Milot. Bëhet me dije se një ambulancë në afërsi të fshatit Markatomaj, ka humbur...

Edi Ramës nuk i del inati me TCH: Ja dhe një shembull, synon helmimin e publiku

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një kronikë të televizionit kombëtar Top Channel, ku është trajtuar rasti i një familje në fshatin Mal Bardhë të...

Atentati në Milot ku u vra Klisman Preci dhe u plagos Ylli Brahimi, SPAK merr në dorë çështjen, në “sitë” kundërshtarët e shënjestrës

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka marrë në dorë çështjen e atentatit te Milotit, ku mbeti i vrarë Klisman Preci dhe u plagos shoku i...

Iu bë antentat në Milot, Ylli Brahimi jep dëshminë pas 10 ditëve në spital: S’kam konflikte, nuk vura re asgjë të dyshimtë…

Ylli i Brahimi, i cili u plagos në atentatin në Milot, ku mbeti i vrarë Klisment Preçi ka dhënë dëshiminë në spital pas 10...

Aksident në aksin Thumanë-Milot, mjeti përplaset me barrierat mbrojtëse, shoferi niset në gjendje të rëndë drejt Traumës

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Thumanë-Milot. Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës. Si...

Aksident i frikshëm në Milot, përmbyset cisterna me 13 ton gaz (Foto-Video)

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Milotit. Sipas informacioneve paraprake, një autobot që tramsportonte gaz ka humbur kontrollin dhe...

DETAJE TË REJA/ Atentati me 103 plumba në Milot, si 2 vrasësit zbrazën karikatoret mbi Klisman Preçin dhe Ylli Brahimin, 2 të tjerë i...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i ditës së premte në Milot ku humbi jetën Klisman Preçi dhe mbeti i plagosur Ylli Brahimi. Burime...

“Të shtënat u dëgjuan deri në kantund”, banorët për atentatin që tronditi Milotin: Sa mbaruan plumbat e mora Klismantin dhe e çova në spital

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

Lajmet e fundit