Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

milot rrashica

Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Rrahmanin, Gjimshitin dhe Shalën, ishte pyetja që newsbomb.al u bëri lexuesve dhe rezultati është befasues deri...

Lajmet e fundit