Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

militantet e PD

Militantët e PD “paralizojnë Lezhën, “djegin gomat” e makinave në mes të qytetit (VIDEO)

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga disa video të regjistruara dje në Lezhë, ku shihen militantë të Partisë Demokratike duke bërë manovra të rrezikshme...

Klevis Balliu mbledh militantët e PD, protestë para qendrës së votimit në Pogradec

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa militantë të opozitës kanë protestuar para qendrës së votimit në qendër të qytetit të Pogradecit. ...

Nën thirrjet ‘Rama ik’, militantët e PD protestojnë përpara KZAZ-së së Burrelit

Militantë dhe përfaqësues të Partisë Demokratike në qytetin e Burrelit po protestojnë prej disa minutash përpara një prej KZAZ-ve. Siç raportohet...

Tensione në Berat, militantë të PD nisen drejt KZAZ-së

Mbështetës të Partisë Demokratike po marshojnë drejt KZAZ-së numër 63 në Berat. Mësohet se mbështetësit e opozitës po marshojnë me pankarta...

Militantët e PD i bërtasin pas krahëve, Rama ndërpret fjalën: Janë kta çingijet që bërtasin

Kryeministri Edi Rama ndodhet në qytetin e Sarandës në vazhdën e takimeve elektorale. Gjatë fjalimit të tij, kryeministri është penguar nga njëë grup militantësh...

Përplasje të forta në Kavajë, militantët e PD sulmojnë KZAZ-në, policia i shpërndan me gaz lotsjellës

Gjatë mbrëmjes së sotme ka patur tensione në Kavajë, ku militantët e PD kanë sulmuar KZAZ-në nr 42 në shkollën ‘Tre Dëshmorët’. ...

Djegia e KZAZ-ve nga militantët e PD, Artan Hoxha paralajmëron përplasjet e rradhës

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se ditën e nesërme do të sulmohen KZAZ-të në Skrapar. I ftuar në emisionin ‘Opinion’, Hoxha...

Tensionet në Shkodër/ Veliaj krahason militantët e PD me talebanët

Pas tensioneve mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku mbështetësit e Partisë Demokratike i vunë flakën KZAZ-së numër 3 në shkollën ‘Shejnaze Juka’, ka reaguar...

Përfundojnë pas dy orësh protestat në qarqe, militatët e PD në Tiranë marshojnë drejt ‘Zogut të Zi’

Pas dy orësh, opozita ka mbyllur protestat në të 12-ta qarqet. Militantët e opozitës kanë zhbllokuar rrugën dhe kanë liruar lëvizjen...

Tensione te Piramida, militantët e PD rrahin sërish një tjetër protestues

Është tensionuar situata në protestën e opozitës para Piramidës pranë Kryeministrisë. Protestuesit janë përplasur sërish mes tyre pak minuta më parë....

Lajmet e fundit