Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

militantet e isis

Militantët e Shtetit Islamik i kërkojnë falje Izraelit

Një grup luftëtarësh të lidhur me Shtetin Islamik i ka kërkuar falje Izraelit pas një sulmi me armë ndaj ushtarëve izraelitë në nëntor të...

Zbardhen përgjimet: Plan për hedhjen në erë të burgut dhe stadiumit në Shqipëri

Katër personat e arrestuar në Shkodër me akuzën e terrorizmit, dyshohet se vec ndeshjes Shqipëri-Izrael, kishin për qëllim të kryenin akte që do cënonin...

Lajmet e fundit