Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

militante

Militantët e PD xhirojnë gomat e makinës në mes të rrugës, Kreshnik Spahiu publikon videon: Këta s’quhen “NDRYSHIM” por “TRISHTIM”, u ka ngelur ora...

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha në çdo qytet që ka zhvilluar fushatë është shoqëruar nga dhjetëra makina me flamuj të Partisë Demokratike.Por karvani...

PD: Policia ka bllokuar dy autobusë me protestues nga Korça, shoqëroi dy militantë

Policia ka shoqëruar ditën e sotme dy militantë të opozitës, të cilit ishin nisur nga Korça drejt Tiranës për t'iu bashkuar protestës së sotme....

Hapën zjarr ndaj policisë, Rusia vret dy persona të dyshuar si militantë të ISIS

Autoritetet ruse kanë vrarë dy militantë të dyshuar të grupit ekstremist të ashtuquajtur Shteti Islamik. Komiteti Kombetar Antiterror tha se dy...

“Po pushohen mbi 1000 punonjës nga Albpetrol”

“Po pushohen mbi 1000 punonjës nga Albpetrol”, kështu është shprehur sot deputeti i PD, Luan Baçi. Sipas Baçit prej kohësh në...

Protesta e opozitës, gazetari Hoxha: Militantë nga Jugu dy sulme të inskenuara policisë, gati 20 arrestime

Për protestën e opozitës, PD dhe LSI-së të organizuar më 18 dhjetor ka nisur tashmë hetimet prokuroria e Tiranës. Gazetari i njohur Artan Hoxha...

Shpërblimi për zgjedhjet, si do të punësohen në shtet militantët e PS që mblodhën më shumë vota

Grupi i punës që po merret me emërimet në administratë ka nisur bashkëpunimin me drejtuesit politikë në çdo qark. Burime nga Partia...

Plas “lufta” në Kuçovë / Sherr masiv mes militantëve të PS dhe LSI (VIDEO)

Një sherr masiv ka ndodhur në Kuçovë, ku disa militantë të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim janë përplasur fizikisht mes tyre. ...

Policia turke arreston 11 të dyshuar, Davutoglu: Sulmin e kanë kryer militantët e PKK

Kryeministri turk, Ahmet Davutoglu, ka njoftuar se policia turke ka arrestuar 11 persona të dyshuar si organizatorë të sulmit me bombë në Ankara që...

Militanti i ISIS ekzekuton në publik nënën e tij pasi e akuzonte për apostazi

Një ngjarje e ulët dhe tronditëse edhe për standartet e të ashtuquajturit Shtet Islamik ka ndodhur disa ditë më parë kur një militant ka...

ISIS ekzekuton 5 spiunë britanikë dhe kërcënon kryeministrin David Cameron

Shteti Islamik ka publikuar një video të re që tregon ekzekutimin e pesë shtetasve nga Britania e Madhe dhe kërcënon David Cameron pas sulmeve...

Lajmet e fundit