Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

miley cyrus

Më në fund çifti i njohur vendos datën e martesës, zbulohen detaje

Ndonëse Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk kanë patur ndonjë lidhje të qëndrueshme, më në fund çifti kanë vendosur të martohen. ...

Miley Cyrus zbulon një sekret: Nga seriali “Hannah Montana” kam një pakënaqësi

Ne dëgjojmë shumë për hendekun e pagave në Hollywood, dhe personazhi i famshëm i fundit që ka folur pa dorashka për këtë është Miley...

Miley Cyrus martohet në fshehtësi?! Ajo e quan Liam “bashkëshorti im”

Këngëtarja kontroverse Miley Cyrus ka bërë gjithë botën të mendojë se ajo dhe aktori Liam Hemsworth janë martuar në fshehtësi. Sipas HollywoodLife, Miley ka...

Lajmet e fundit