Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

miley cyrus

Me një puthje në rrugë, këngëtarja e njohur konfirmon lidhjen e re

Me një puthje të zjarrtë në rrugë, këngëtarja Miley Cyrus ka konfirmuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja ka nisur një romancë të re me...

Goditet nga rrufeja avioni ku po fluturonte këngëtarja e njohur

Miley Cyrus ka përjetuar një moment të vështirë, teksa po udhëtonte për në Paraguaj. Avioni me te cilin po udhëtonte ajo dhe ekuipazhi i...

Këngëtares së famshme i ndodh e papritura, i griset fustani në mes të koncertit

Këngëtares së famshme Miley Cyrus është gjendur në një situatë të pazkontë teksa performonte në koncert. 29 vjeçarja ishte duke kënduar gjatë koncertit special...

Miley Cyrus bën deklaratën SHOKUESE: Fatkeqësisht nuk bëra dot seks me Dua Lipën (FOTO)

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka bërë një deklaratë të habitshme në lidhje me Dua Lipën. Dy këngëtaret bashkëpunuan me njëra-tjetrën...

Miley Cyrus shokon fansat e saj, pozon nudo brenda një arkivoli

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus njihet për çmenduritë në jetën e saj, por kësaj here ka bërë diçka që ka shokuar të gjithë fansat...

Pas fitores së Biden rikthehet në listën e këngëve më të dëgjuara hiti i 11 viteve më parë

Fitorja e zgjedhjeve presidenciale nga Joe Biden kundrejt presidentit aktual Donald Trump, ka bërë që shumë personazhe publikë dhe qytetarë të shprehin entuziazmin e...

Këngëtarja e njohur i rikthehet lëndëve narkotike, përgjegjëse është e ëma

Miley Cyrus është një ndër vajzat e Showbiz-it botëror që do të kujtohet gjithmonë nën petkun  e vogëlushes. Për këtë fakt ka ndikuar shumë...


Lajmet e fundit