Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

milaim zeka

Milaim Zeka: Ata që po “i fryjnë” Bregoviçit janë përçarës dhe injorantë shqiptarë

Ish-deputeti i njohur nga Kosova, Milaim Zeka ka folur për çështjen e polemikave që ka ngjallur pjesëmarrja e këngëtarit serb Bregoviç në Korçë. Në një...

Deklarata e fortë e Milaim Zekës: Albin Kurti po kërkon të fusë në kurth Edi Ramën, ky është skenari që dëmton Shqipërinë dhe Kosovën

Analisti nga Kosova, Milaim Zeka, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme në emisionin “Top Talk”, pasi u shpreh se kryeministri i...

Milaim Zeka sulmon Albin Kurtin: Është abuzuesi më i madh i shekullit, më keq se Enver Hoxha, nxori njerëzit në rrugë….

Gazetari kosovar Milaim Zeka ka sulmuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, duke e quajtur abuzuesin më të madh të shekullit, më keq edhe se...

Deklaratat e Metës ndaj Yuri Kim, gazetari: Ka turbulenca psiqike! Berisha e tregoi që është miliarder me avokatin që zgjodhi, do të përballet me...

Gazetari Milaim Zeka ka folur ashpër lidhur me liderët tanë politikë, si Meta, Berisha dhe Basha. Ai i ka komentuar deklaratat e Metës ndaj...

Gazetari bën deklaratën “BOMBË”: SHBA vjen në mes të Tiranës dhe i dërgon politikanët në Guantanamo. Meta ka vilë 10 mln euro, ministri i...

Gazetari i njohur kosovar, Milaim Zeka ka shpërthyer në deklarata të fortë ditën e sotme në një intervistë për Report tv. Ai tha se...

Ish-deputeti habit publikun: 4 vajzave të mia u kam vënë emrat e dashnoreve, i kujtoj kur i thërras…

Gazetari dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet si një ndër personazhet më pa komplekse në ekran për shkak të deklaratave të tij të drejtpërdrejta. Së fundmi...

E konfirmon edhe analisti kosovar: Vlora Çitaku do të jetë ministrja e Jashtme e Shqipërisë, kam informacion të dorës së parë

Gazetari nga Kosova, Milaim Zeka, ka zbuluar se Vlora Çitaku do të jetë ministrja e re e Jashtme e Shqiëprisë, e cila do të...

Me cilën artiste do të doje të kaloje një natë? Ish-deputeti: Jo një natë, por një javë me…..

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht. Teksa u pyet se cila...

Gazetari bën PARALAJMËRIMIN e fortë: Sapo Albin Kurti të marrë pushtetin do të arrestohen 8 deputetë

Gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se do të ndodhin arrestime të reja nga Gjykata Speciale. Sipas tij arrestimet do të ndodhin...

‘Ka informacione SEKRETE për veprimet e krerëve të UÇK-së’, gazetari ZBULON se Albin Kurti mund të merret në pyetje nga Gjykata Speciale

Gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se kreu i Vetëvendosjes në Kosovë, Albin Kurti mund të merret në pyetje nga Gjykata Speciale. ...

Lajmet e fundit