Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

mikrofon

Rama heq mikrofonin dhe ikën nga emisioni: Po çfarë bëni kështu? E keni mësuar nga Fevziu, më merrni për 1 orë dhe më mbani...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Log” me gazetarin Endri Xhafo, ku i është përgjigjur pyetjeve për vaksinat,...

Lajmet e fundit