Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Mikonos

Pikasen në Mikonos 2 shqiptarë që grabisnin vila luksoze, gjatë ndjekjes plagoset një prej policëve

Një përplasje me motorr është regjistruar në ishullin e “të pasurve” në Mykonos të Greqisë, por nuk ka qenë një aksident rrugor. Policia kreu...

I ngulën thikën në zemër, ky është 27-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Mykonos

Personi që shihni në foto është 27-vjeçari, i cili humbi jetën në Mykonos pas një debati me bashkëkombas të tij. Mediat greke bëjnë me dije...

VIDEO/ Me çanta në kurriz në mes të natës, del video e shqiptarëve që bënin kërdinë në vilat e Mikonosit: Hynin si minj nëpër...

Nuk ka kaluar shumë që nga dita kur piloti grek që vrau gruan e tij u shpall fajtor dhe shqiptarët shpërthyen në mllef ndaj...

Kush është “doktori i kokainës” që komandon nga burgu famëkeq dhe flokëkuqja 19-vjeçe që i “bënë gropën” shqiptarëve në Mikonos; u kapën me kokainë

Ishulli famoz i Greqisë, Mikonos nuk është në qendër të mediave për turizmin e zhvilluar që ka apo jetën e shfrenuar, por edhe për...

Sulmohet me thikë çifti shqiptar në Mikonos, i dhunuari apel për ndihmë: Ish-kunetërit më kërcënojnë, duan që të dorëzoj pronën në Thumanë

Dy shtetas shqiptarë janë dhunuar dhe kërcënuar ditën e sotme në ishullin Mikonos. Lajmi u bë i ditur nga Federata e...

Mikonos, 34 vjeçari shqiptar plagoset në atentat

Një 34 vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur ditën e sotme si pasojë e një atentati. Media greke Protothema, raporton se...

Lajmet e fundit