Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Mikhail Gorbachev

Mikhail Gorbaçov: George dhe unë, përfunduam një luftë në botë, LUFTËN E FTOHTË. Sot kanë ardhur KOHË TË RREZIKSHME

Mikhail Gorbacov, ish president i Bashkimit Sovjetik, nëpërmjet një editoriali të shkruajtur nga vetë ai, ka shkruar për marrëdhëniet mes tij dhe ish-presidentit të...

Paralajmërimi i Gorbachev: Bota po i afrohet rrezikshëm zonës së kuqe

Bota po i afrohet rrezikshëm zonës së kuqe, paralajmëroi sot ish-kreu sovjetik Mikhail Gorbachev ndërkohë që tensionet mes Moskës dhe Uashingtonit po përkeqësohen nën sfondin e...

Lajmet e fundit