Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

mike tyson

Tha se vdekja do i vinte “shumë shpejt”, Mike Tyson shokon fansat, fotografohet në aeroport në karrige me rrota

Kohët e fundit ai tronditi fansat duke pretenduar se "data e tij e skadencës" po "vjen shumë shpejt" dhe pamja e Mike Tyson në...

Grushtoi pasagjerin në mes të avionit, prokuroria heq dorë nga akuzat kundër legjendës së boksit

Një Prokuror në Kaliforni ka refuzuar që të ngrejë akuza kundër boksierit legjendar Mike Tyson, pasi ai u kap duke goditur me grusht një...

Mike Tyson i “pamëshirshëm”, grushton dhe gjakos pasagjerin në avion (VIDEO)

Ish-boksieri Mike Tyson ka shkaktuar një incident aspak të këndshëm gjatë një udhëtimi me avion nga San Francisko në Florida. 55 vjeçari ishte në avion...

VIDEO/ Mike Tyson i “pamëshirshëm”, grushton dhe gjakos pasagjerin në avion

Ish-boksieri Mike Tyson ka shkaktuar një incident aspak të këndshëm gjatë një udhëtimi me avion nga San Francisko në Florida. 55 vjeçari ishte në avion...

LAJM ‘BOMBË’, Mike Tyson kthehet pas 15 vitesh në ring, do të ndeshet me të madhin Roy Jones Jr

Pas muajsh bisedash dhe trainimesh, Mike Tyson më në fund ka një kundërshtar për rikthimin e tij në ring. Tyson do...

Po rikthehet ‘Majku i Hekurt’, bëhuni gati të ktheheni edhe njëherë pas në kohë (VIDEO)

Një nga boksierët më të mëdhenj të historisë, Mike Tyson, nëpërmjet videove në rrjetet sociale ka konfirmuar se po përgatit një rikthim në ring....


Lajmet e fundit