Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

mihrije braha

“Lokalet e bukura i kishin zaptuar serbët”, Mihrije Braha dhe Naim Abazi rrëfejnë të pathënat e dasmës: Ceremoninë e bëmë në një klub...

Mihrije Braha e Naim Abazi janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ata kanë rrëfyer në “Klan tv”...

“Shkëndijat” nuk janë shuar, Naimi i tregon të gjitha, zbulon se cila ngjyrë e të brendshmeve i pëlqen te Mihrija

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë  një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë  të cilët I kanë rezistuar viteve në skenë. Ata kanë...

Mihrije Braha sfidon vajzat e reja, 51-vjeçarja ‘përvëlon’ nga plazhi me bikini

Ndonëse është 51 vjeç, duket sikur koha ka ndalur për këngëtaren me origjinë nga Kosova Mihrije Braha. Këngatarja ka sfiduar ditën...

‘Të pëlqej e veshur apo e zhveshur?’, Naimi i jep Mihrijes përgjigjen epike

Pasditen e sotme në emisionin ‘E diell’ ka qenë i ftuar çifti i njohur, Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Ata janë...

Lajmet e fundit