Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Migen Dragjoshi

“Ndihesha i frikësuar se ishim në gjak”, dënohen dy shqiptarët që punonin në “shtëpi” bari në Angli (EMRAT)

Dy shqiptarë janë arrestuar në Angli, pasi akuzohen për kultivim kanabisi. Ervis Truni, 20 vjeç dhe Migen Dragjoshi, 31 vjeç, u arrestuan pasi oficerët...

Lajmet e fundit