Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

michale roth

Ministri i Jashtëm gjerman “ultimatum” BE: Mbani premtimin për negociatat e Shqipërisë dhe Maqedonisë! Veproni tani që të mos ketë dyshime

Ministri i Jashtëm gjerman Michael Roth i dërgon një mesazh të qartë Bashkimit Europian: E ardhmja e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut, dhe e...

Lajmet e fundit