Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

miami

Hidhet në erë me eksploziv pjesa e mbetur e ndërtesës që u shemb në Miami

Pjesa e mbetur nga ndërtesa 12 katëshe në Miami është shembur mesnatën e së dielës  nga autoritetet me shpërthim të komanduar. Zyrtarët thanë se ajo...

Një javë nga shembja, forcat e shpëtimit në luftë me kohën, rritet numri i personave të vdekur në ndërtesën shumëkatëshe

Katër trupa të tjerë të pajetë u gjendën nën rrënojat e një ndërtese që u shemb në Miami duke e çuar numrin e të...

Vijon tmerri nën rrënojat e ndërtesës në Miami, prej ditësh 150 persona kanë mbetur të bllokuar, nuk dihet ende fati i tyre

Prej ditësh 150 persona vijojnë të jenë të bllokuar nën rrënojat e ndërtesës 12 katëshe në Miami, e cila u shemb të enjten e...

Shembja e ndërtesës në Miami, shkon në katër numri i viktimave, ende nuk dihet fati i 159 personave nën rrënoja

Ekipet e shpëtimit po kërkojnë me dëshpërim çdo të mbijetuar të bllokuar në rrënojat e një ndërtese banimi 12-katëshe të shembur në veri të...

Autoritetet në SHBA të alarmuar pas shembjes së pallatit 12-katësh në Miami: Ka viktima dhe 100 persona të humbur (VIDEO)

Autoritetet policore në SHBA, kanë reaguar sërish për shembjen e pallatit 12-katësh në Miami, duke ngritur alarmin për situatën aktuale. Sipas tyre, deri më...

E rëndë, shembet ndërtesa 12-katëshe, raportohet për viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Miami në Florida, ku gjatë orëve të para të mëngjesit është shembur një ndërtesë 12-katëshe. Ndërtesa është shembur...

Reperi i njohur në gjendje kritike, plumbi i përshkoi shpinën pasi grabitësit qëlluan me armë zjarri

Reperi i njohur amerikan Baby Blue Pretty Ricky ndodhet në në gjendje kritike për jetën pasi u qëllua me armë zjarri në Miami gjatë...

Modelja dhe aktorja e njohur tregon foton shtatzënë me barkun e rrumbullakosur

Sakaq, urimet e fansave dhe ndekësve kanë qenë të shumtë.

Skandaloze: Polici qëllon me grusht gruan (Video)

Një oficer policie është filmuar duke qëlluar me grusht një grua të dehur gjatë shoqërimit të saj jashtë stadiumit. Ngjarja ka...

Evakuohet Konsullata izraelite, alarm për bombë

I gjithë stafi i Konsullatës izraelite në Majemi të Shteteve të Bashkuara është evakuar nga ndërtesa “Neë World Tower” pas një kërcënimi për bombë....

Lajmet e fundit