Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Mhill Fufi

Plagosja e policëve në Mamurras, arrestohen edhe dy të tjerë, mes tyre vëllai i Nikoll Fufit (EMRAT)

Efektivët e repartit “Shqiponja” kanë bërë të mundur sot pasdite arrestimin dhe shoqërimin në komisariat edhe të dy personave të tjerë që mund të...

FOTO/ Mbërrijnë te Trauma dy policët e plagosur; një me karrocë, tjetri i shtrirë në barrelë

Kanë mbërritur në repartin e Traumës te Spitali Ushtarak dy efektivët e plagosur sot në Mamurras, pas një konflikti me të afërm të ish-deputetit...

Zbardhen emrat, kush janë tre vëllezërit Fufi; të afërm të ish-deputetit të PD që plagosën policët në Mamurras në mes të ditës pasi dolën...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Mamuras, e cila përfundoi me plagosjen e dy efektivëve të policisë, Ilir...

Plagosja e dy efektivëve në Mamurras, shoqërohen në polici 7 persona, të afërm të ish-deputetit të njohur të PD

Në Mamurras ka mbërritur FNSH dhe RENEA, për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes së sotme, e cila përfundoi...

‘Mark Frroku, Armando Prenga dhe Mhill Fufi shënjestrat e radhës të OFL?’ Lleshaj i prerë: Letrën ta presin të gjithë … (E plotë)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i prerë tregon se kushdo që ka kryer vrasje, është marrë me trafik narkotikësh dhe terrorizëm, duhet të presë...

DEKRIMINALIZIMI: Rehovica, Rakipi, Kapri, Fufi, Mamo… KQZ zbardh vendimin për 5 zyrtarët e lartë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve zbardh vendimin e mbledhjes së sotme  (3 janar 2018) ku u shqyrtuan verifikimet e Prokurorisë për 5 zyrtarë në kuadër...

Iku nga PD, zbulohet posti i rëndësishëm që merr ish-deputeti demokrat

Mhill Fufi deri në legjislaturën e shkuar parlamentare ishte deputet i Partisë Demokratike. Por ish-deputeti u largua, pasi u pretendua se ishte në...

Partia Demokratike përjashton deputetin e saj, theu vendimin sot në Kuvend

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka përjashtuar mbrëmjen e sotme deputetin Mhill Fufi. Mësohet se vendimi është marrë pak çaste më...

Mazhoranca miraton ligjet për KLP dhe KLGJ, opozita braktis sallën por një demokrat surprizon duke qëndruar dhe votuar pro

Është miratuar sot kryesisht me votat e mazhorancës projektligji për organet e qeverisjes të sistemit të drejtësisë, që i hap rrugë krijimit të institucioneve...

Lajmet e fundit