Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

TAG

mexhit picari

Gjykata lë në burg babë e bijë, Mexhit Picari: U kërkoj falje nipave dhe mbesave; Vajza kërkon mëshirë: Kam 3 fëmijë për të rritur,...

Gjykata e Tiranës lë në burg Mexhit Picarin dhe vajzën e tij Dhurata Saliaj, të cilët dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin vranë Kudret...

FOTO: I strukur mes dy policëve dhe me kokën ulur, Mexhit Picari del para togave të zeza, Prokuroria kërkon burg për vjehrrin që vrau...

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij Kudret Saliaj ka dalë sot para togave të zeza të Tiranës bashkë me vajzën e...

Gazetarja zbulon telefonatën e fundit të Kudret Saliajt me të birin: Mexhit Picari dhe e bija u futën edhe në Gjykatë me pistoletë, po...

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” telefonatën e fundit të Kudret Saliajt, i cili u vra pak ditë më...

Erzen Breçani tregon se si mund të parandalohej krimi ku vjehrri vrau ish-dhëndrin në lokal: Ai e dinte që Dhurata kishte…

Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Erzen Breçani ka bërë një rrëfim ndryshe, në një spekter tjetër të ngjarjes së rëndë që ndodhi në lokalin...

“Do ju hedh nga ballkoni po i treguat babit”, zbardhet dosja e Prokurorisë për Dhurata Saliajn: Dhunonte fëmijët se i panë mesazhet në celular,...

Newsbomb.al zbardh dosjen e Prokurorisë së Tiranës për Dhurata Saliajn, vajzën e Mexhit Picarit i cili tre ditë më parë qëlloi për vdekje pranë...

Qëlloi për vdekje dhëndrin, Mexhit Picari dhe Kudret Saliaj kishin bërë sherr dy ditë para ngjarjes, bashkë me vajzën planifikuan vrasjen

Mexhit Picari dhe Kudret Saliaj, vjehërr dhe dhëndër dy ditë para ngjarjes së rëndë te Gjykata e Tiranës që tronditi kryeqytetin, kishin bërë sherr...

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri në Tiranë, flet kushëriri i viktimës: Para një ditë kanë ardhur në banesë, shenjat që tregoi dje nëna...

Një nga familjart e Kudret Saliajt, i cili u vra nga vjehrri, Mexhit Picari, ka folur për mediat. Kushëriri i viktimës është shprehur se Prokuroria...

Vrasja e Kudret Saliajt nga vjehrri në Tiranë, Mexhit Picari dhe vajza vëzhguan lëvizjet e viktimës për 30 minuta, Prokuroria kërkon burg për të...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Tiranë ku vjehrri, Mexhit Picari, vrau ish dhënderin Kudrejt Saliaj. Në...

PAMJE TË RËNDA! Tjetër VIDEO nga vrasja te Gjykata e Tiranës: Gruaja e tmerruar, ish-prokurori Cama qëndron në këmbë me plumb në gjoks

Kudret Saliaj mbeti i vdekur mesditën e djeshme në kryeqytet, te një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, shkruan newsbomb.al. Ai pritej të futej në...

“Do ju shuaj si familje”, flet mes lotësh bashkëshortja e Mexhit Picarit: Dhëndri ka qenë gjithmonë i dhunshëm, e çoi në mal vajzën donte...

Manushaqe Picari, ka folur mes lotësh në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku bashkëshorti i saj Mexhit Picari, vrau ish dhenderin Kudret Saliaj. Në...

Lajmet e fundit