Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

meteor

Mediat në Itali: Një meteor ka rënë mes dy qyteteve pranë Firences

Një meteor i vogël ka rënë mes dy qyteteve në Itali, raportojnë mediat vendase. Sipas “La Stampa”, meteori që peshon nga 30 deri në 100...

Shpërthim i çuditshëm në qiellin turk, pamjet të dukshme në disa krahina (VIDEO)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur të mërkurën në mbrëmjë në Turqi, ku pamjet thuhet të jenë parë në disa provinca veriore. ...

Meteori godet Kubën

Shërbimi kombëtar amerikan i motit dhe shkencëtarët kubanë thonë se një meteor mund ta ketë goditur pjesën perëndimore të Kubës më 1 shkurt. ...

Video – UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor

Mijëra gjermanë besojnë se kanë parë një Objekt Fluturues të Paidentifikuar në kufi me Francën. Objekti është raprotuar nga mijëra banorë...

Nasa gjen një meteor të çuditshëm në planetin Mars (Foto)

NASA/JPL-Caltech/LANL/ASU

Meteor, raketë apo UFO? Alarmohen banorët nga drita e mistershme në qiell (Video)

Banorët në Siberinë e jugut janë alarmuar pasi një dritë e mistershme ka zbardhur qiellin gjatë natës. Ngjarja është kthyer në...

Lajmet e fundit