Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

metamfetamine

U ndaluan për tejkalim shpejtësie, qeni i policisë u zbulon 164 kilogram metamfetaminë

Një polic i trafikut në Arizona, SHBA ka ndaluar një makinë për tejkalimin e shpejtësisë, por pas kontrollit të makinës me ndihmën e qenit...

TMERRUESE/ Trafikonte ‘shurup përdhunimi’, arrestohet shqiptari në Greqi

Një 26-vjeçar u arrestua në Mikonos nga Zyra e Hetimeve për Trafikun e Drogës dhe Forca e Sigurisë së Atikës për trafikimin të lëndëve...

Lajmet e fundit