Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

metadon

Arrestohen dy persona me 8 tableta METADON në Tiranë, në pranga edhe siriani me thikë në brez që nuk iu bind policisë

Policia e shtetit ka bërë me dije se ka arrestuar 5 persona në Tiranë të cilët kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...

16.5 gram heroinë dhe 8 pilula metadon, arrestohet një person, në kërkim bashkëpunëtori

Është finalizuar me sukses aksioni policor i koduar “Vëzhgimi” në Berat.  Policia ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale...

Si abuzohet në Shqipëri me metadonin, barna e nevojshme për shkëputjen nga droga

Në qendrat ditore të rehabilitmit të përdoruesve të drogës, metadoni merret lehtësisht e më pas shitet në rrugë 3 mijë lekë 6 kokrra metadoni....

Lajmet e fundit