Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

meta

Basha i pari te “Varrezat e Dëshmorëve”, Meta dhe Ruçi bashkë në 5 Maj për homazhe

Presidenti Ilir Meta dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi, kanë nisur mëngjesin e sotëm me homazhe në përkujtim të 5 Majit, Ditës së dëshmorëve. Ata kanë vendosura kurora...

Kërcënon Ilir Meta: Jam gati të firmos Dekretin për mbrojtjen e Republikës! Vdekje tradhëtarëve!

Presidenti Ilir Meta thotë se është i gatshëm të firmosë dekretin për “mbrojtjen e Republikës”. Kërcënimi i Metë vjen pas deklaratës së Taulant Ballës, i...

Thirrja e Ramës për qetësi, Meta: E duartrokas! Askush të mos guxojë gjatë numërimit, ka kamera të fshehta kudo…

Presidenti Ilir Meta përshëndet deklaratën e kryeministrit Edi Rama për qetësi gajtë procesit të numërimit të votave. Meta tha se “e duartroket këtë qëndrim”, por...

“Aaaa qenkeni të Top Channelit ju?”, pyetja e gazetares që ngacmoi Metën: Po jemi, dhe me nder madje! (PËRPLASJA)

Presidenti Ilir Meta ka përsëritur edhe një herë, nga qyteti i Vlorës thirrjen drejtuar shqiptarëve që nuk kanë votuar ende, teksa na ndajnë edhe...

Meta për Aeroportin e Kukësit: Gënjeshtra! U ndërtua kur isha unë kryeministër, i vura dhe emrin e mikut të shqiptarëve

Presidenti Ilir Meta ka komentuar hapjen e aeroportit të ri të Kukësit, dhe uljen e aeroplanit të parë në këtë aeroport të rikonstruktuar. Meta i...

LSI-ja miting në Lungomaren e bërë nga Rama, Monika Kryemadhi shfaqet krah Luan Ramës: Jemi parti zemrash, jo emrash

Lëvizja Socialiste për Integrim është duke mbajtur një miting në qytetin e Vlorës, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit,...

“Do e bësh tërmet Vlorën apo jo”, Edi Rama telefonon Gjiknurin, ia kthen socialisti: Kam qejf, ta them dhe njëherë atë fjalë (VIDEO)

Kryeministri Rama publikon një video teksa bisedon me kryesocialistin e Vlorës Damian Gjiknuri, dhe flasin për fushatën elektorale atje. “Do e bësh tërmet Vlorën”,...

Taulant Balla për Berishën dhe Metën: Nëse i votoni, rikthim në kohët më të zeza të Shqipërisë në këto 30 vite, në xhep kanë...

Socialisti Taulant Balla thotë se rikthimi i Sali Berishës dhe Ilir Metës në pushtet, në zgjedhet e 25 prillit 2021, do të jetë rikthimi...

Gazetari i nxjerr VIDEON Ilir Metës: Në krye të shtabit elektoral të rruga ‘Fortuzi’, mbron Kushtetutën me raki e birra

Gazetari Mero Baze publikon një video të presidentit Ilir Meta, teksa ky i fundit ndodhet në lokal me disa persona të tjerë dhe festojnë...

‘Bëm baba të të ngjaj’, i biri i presidentit Meta shkon para selisë së FRD-së me militantë të LSI-së (FOTO)

Djali i presidentit Ilir Meta ka mbërritur në selinë e FRD-së, pak pasi presidenti Meta pati një përplasje me policinë bashkiake atje. ...

Lajmet e fundit