Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mesuesja

Policia jep detaje për mësuesen e ndaluar

Policia jep detaje për mësuesen e ndaluar, ajo jepte lëndën e matematikës e cila ishte 7 muajshe shtatzënë dhe ka deklaruar se: “Nxënësit ishin...

Lajmet e fundit