Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mesuesja

Kryemadhi ka një përshëndetje të veçantë për Edi Ramën dhe ingranon Elbasanin për protestën e 27 janarit

Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me strukturat e kësaj partie në Elbasan. Gjatë...

Mësuesja e sëmurë më kancer, Rama: Zgjidhja ka dy mënyra

Kryeministri Rama teksa ndodhet në ceremoninë e ditëlindjes së 26-të të FRESSH, ka përmendur edhe rastin e ditës së djeshme në Rrëshen. Rama u...

Skandal, drejtori i shkollës ngacmon seksualisht edukatoren

Problemet e mësuesve vazhdojnë të mos kenë mbarim, ku përballen më padrejtësi në ambientin e punës për arsye nga më të ndryshmet. ...

Skandal, mësuesja filmohet në momente shokuese në klasë (VIDEO)

Një mësuese në Shkollën e Mesme Central Lake, në ST. John të SHBA do të përballet me akuzën për përdorim droge. ...

Moment shokues, mësuesja dhe asistentja rrihen brutalisht përpara nxënësve me shkelma dhe grushta

Mësuesja dhe asistentja rrihen brutalisht me grushta dhe shkelma në mes të klasës dhe në prani të nxënësve. Videoja e postuar...

Historia prekëse / Pas divorcit mësueses i marrin djalin: Fëmija do të vdesë në duar…

Nga martesa Egla ka nje femije. Gjykata ia ka lene në ngarkim femijen asaj, por ish-bashkëshortit dhe ish vjehrra nuk ai lejojnë. ‘Fëmija...

Lindita Nikolla letër falenderuese mësueses nga Fieri, por i vjen përgjigjja që nuk e priste

Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla u ka dërguar mësuesve nga mbarë Shqipëria një letër falenderuese me rastin e festave të fundvitit, por shpesh herë...

Sherr mes mësueses dhe të riut, nxënësit e filmojnë dhe qeshin (Video)

Kjo video është përhapur së fundmi në rrjetet sociale, tregon momentin e përleshjes mes mësueses dhe një nxënësi, ndërsa shokët e klasës filmojnë dhe...

Lajmet e fundit