Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mesuesja

Mësuesja shkarkohet nga detyra për arsye…Instagrami!

Një mësuese me emrin Tatiana Kusnikova e një shkolle fillore në Moskë është shkarkuar nga detyra për “sjellje provokuese”. Mësuesja ka...

Skandal në shkollë: Mësuesja rreh me shkop fëmijët. “Zhulsa, qafë pa larë” (Video)

Emisioni investigativ “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në arsim. Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz,...

SKANDAL në shkollë, çmendet mësuesja dhe godet nxënësen: Nuk më dhimbseni, popull prostitutë (VIDEO)

Në emisioni investigativ ‘Stop’ mbrëmjen e sotme janë bërë publike disa video të cilat tregojnë  realitetin e padenjë të auditoreve në institucionet tona të...

E renditur e pesta në TIRANË, zysha me 35 vite punë pret të fitojë vendin që i takon

Në fund, pasi u përshëndetëm, mendja më shkoi tek Ministria e Arsimit, që i mbyll derën zyshës time edhe i'a hap LGBT-së.

U nda nga jeta një vit më parë, nxënësi prek me dedikimin për mësuese Saltjanën: Ah sa shumë kujtime në zemrat tona le…

Një dedikim emocionues, ndoshta më e bukura që do lexoni në këtë 7-Mars, në ditën mësuesit. Për mësuese Saltjana Bardhylin e...

Lajmet e fundit