Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

mesuesja

“Kisha premtuar të të takoja në verë”, Ermal Meta humb njeriun e dashur: Të falenderoj për të gjitha përkëdheljet e tua…

Ermal Meta ka humbur njeriun e tij të dashur, mësuesen e cila e frymëzoi për këngën “Vietato Morire”. Këtë lajm të trishtë e ka dhënë...

Humbi jetën teksa po bënte video për “Tik Tok”, flasin mësueset e 10 vjeçarit në Shkodër: Tronditëse! Në shkollë sot ka rënë heshtja

Të gjithë janë tronditur nga ngjarja e djeshme në Shkodër, ku një 10-vjeçar humbi jetën pasi po bënte një video për “TikTok”.  Mësuesja kujdestare e...

Nënë e një vajze, Covid-19 i merr jetën mësueses nga Rrësheni në moshën 41-vjeçare

Covid-19 i ka marrë jetën në moshën 41-vjeçare mësueses Manjola Pepkolaj nga Rrësheni. Pepkolaj prej disa ditësh po luftonte me virusin, por gjendja e saj...

TRAGJIKE, ndahen nga jeta për shkak të Covid-19 mësuesja dhe vëllai i saj në Përrenjas

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Përrenjas, ku një mësuese dhe vëllai i saj janë ndarë nga jeta për shkak të infektimit me...

Ilir Meta vlerëson me dekoratën ‘Naim Frashëri’ mësuesen që humbi jetën në aksident

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar me dekoratën "Naim Frashëri" mësuesen e ndjerë Luiza Dule, që humbi jetën në një aksident tragjik në 19 dhjetor...

8 vjeçarja ndërroi jetë nën rrënoja, në prehërin e nënës, përlot mësuesja: E dashura Esielë, s’guxuam të hidhnim sytë nga banka jote (E plotë)

Esiela Karanxha dhe nëna e saj Diena, ishin dy nga viktimat e tërmetit të 26 nëtorit që goditi vendin tonë duke lënë pas 51...

Shkarkohet nga puna mësuesja, fërkonte këmbët te nxënësit…(VIDEO)

Skandal me një mësuese e cila akuzohet për abuzim seksual të një djali të mitur. Në qytetin e Utah në Amerikë...

TRAGJIKE/ Vdes në gjumë mësuesja 24-vjeçare, nxënësit përlotin rrjetin: Po të prisnim me padurim për festën e Abetares

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme kur ka humbur jetën mësuesja 24-vjeçare Lindita Preteni. Mësuesja e klasës së parë...

Lajmet e fundit