Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

mesuese

Ndodh mrekullia nën rrënoja, nxirret gjallë mësuesja 26 vjeçare, një foshnjë mbijeton pasi ra nga kati i pestë në Hatay

Një mësuese 26-vjeçare u shpëtua nga një ndërtesë e shembur më shumë se 200 orë pas tërmetit në Turqi. Ajo u gjet nga ekipet...

“Mos ma bëj këtë në rrugë”, denoncimi: Drejtoresha e shkollës dhunon dhe tërheq zvarrë mësuesen

Një ngjarje e pazakontë ka çuar emisionin “Stop” në Dimal, pasi mësuese Edlira Spahiu thotë se është dhunuar fizikisht nga titullarja e shkollës 9-vjeçare “5...

SKANDALI/ 10-vjeçarja me zhvillim të vonuar pa mësuese ndihmëse, ZVAP Shijak pret vendimin e Kempit, të miturës i ndërpritet ndihma sociale

Eleni Marsela vetëm 10 vjeç jeton në qytetin e Shijakut bashkë me familjen e saj. 10 vjeçarja shkon në klasë të 4-t, por ka...

E TRISHTË/ Nuk arriti të mposhte tumorin për herë të dytë, ndahet nga jeta drejtoresha e shkollës 9-vjeçare “Ali Demi”

Mësuesja dhe njëkohësisht drejtoresha e shkollës 9-vjeçare “Ali Demi”, Dorina Kuka, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë më sëmundjen e rëndë. Prej kohësh...

Ndahet parakohe nga jeta mësuesja e gjimnazit, kolegët mesazh ngushëllimi

Mirela Luli, mësuese në një nga gjimnazet e Kurbinit është ndarë parakohe nga jeta, mëngjesin e kësaj të mërkure. Lajmin e trishtë e bëjnë...

Tragjedi në Amerikë: 18 vjeçari qëllon për vdekje me armë 14 nxënës dhe një mësuese

Pesëmbëdhjetë persona kanë vdekur nga të shtënat në një shkollë fillore në Teksas, thotë guvernatori Greg Abbott. Autori, 18-vjeçar vrau 14 nxënës dhe një...

Të gjithë bashkë për Ina Kasimatin, mësuesen që po lufton me kancerin e gjirit për të dytën herë

Ina Kasimati është gruaja në foto që e keni parë orët e fundit në rrjetet sociale dhe në media. Ajo është mësuese biologjie në...

Ishte zhdukur prej 10 ditësh, gjendet e pajetë anës rrugës mësuesja 24-vjeçare, arrestohet i dashuri i saj (FOTO)

Një mësuese në zonën e Atlantës, është gjetur e vdekur anës rrugës në Guadalajara. Trupi i Alexandra Morales, 24 vjeç, e cila jepte mësim në...

“Iu luta të më linte, por ia më zhveshi e goditi”, mësuesja përjeton natën më të keqe në darkën me kolegët, drejtori e përdhunon...

Një mësuese në Larisa të Greqisë ka përjetuar natën më të keqe të jetës së saj, ndërsa kishte dalë për darkë me kolegët dhe...

Shqiptari i dyshuar për vrasjen e mësueses në Britani, mediet e huaja publikojnë pamjet dhe dëshmitë e fqinjëve, shpërndante pica me makinë (FOTO)

Policia britanike ka arrestuar një shqiptar i cili dyshohet se është autori i vrasjes së mësueses Sabina Nessa, në një park në Londër. Mediet...

Lajmet e fundit