Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Messi

Peceta me të cilën Messi fshiu lotët nxirret në ankand për shumën marramendëse

Një nga momentet më emocionuese të largimit të Messi-t nga Barcelona, ishte kur futbollisti argjentinas shpërtheu në lot gjatë konferencës për shtyp. Ai nuk...

Rei Manaj me fjalë zemre për Messin: Paç fat! Mësova shumë prej teje

Lionel Messi dhe Barcelona kanë ndërprerë bashkëpunimin, në mungesë të një akordi për rinovimin e kontratës. Ky ka qënë lajmi që ka shkaktuar reagime të...

VIDEO/ Lotët e një burri para ‘Camp Nou’, tifozi i Barcelonës nuk përmbahet për largimin e Messit

Barcelona njoftoi pasdite se nuk mund të rinovojë me Lionel Messin. Ky lajm mërziti jashtëzakonisht tifozët katalanas, çka e shfaqën jo vetëm në rrjetet...

Bashkëshortja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me format trupore, Messi “çmendet” nga xhelozia dhe bën veprimin e papritur

Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij Antonella, nuk e kanë lënë pas stërviten së bashku duke ruajtur kështu format fizike. Së fundmi, një video e...

Audi i kërkon Messit dhe lojtarëve të Barcelonës të kthejnë makinat luksoze (FOTO)

Gjiganti gjerman i makinave Audi i kërkon yllit të Barcelonës Lionel Messi dhe shokëve të tij që të kthejnë makinat që kanë marrë pasi...

FIFA dënon kreun e futbollit të Palestinës, shkak Messi

FIFA ka ndaluar kreun e futbollit palestinez, Jibril Rajoub, për shkak të deklaratave që ky i fundit ka bërë ndaj Lionel Messit, si pjesë...

Ylli i futbollit botëror cakton datën e martesës, një javë pas ditëlindjes

Futbollisti i dashur i Barcelonës, Lionel Messi dhe partnerja e tij, Antonella Roccuzzo, më në fund kanë vendosur të kurorëzojnë lidhjen në një ceremoni...

Lajmet e fundit