Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Mesila Doda

‘Ta futa me gotë’, Mesila Doda tregon pse u nervozua me Baton Haxhiun

Sekretarja e PDIU dhe ish deputetja Mesila Doda, ka folur për incidentin me Baton Haxhiun në emisionin ‘Opinion’. E ftuar në...

Negociatat/ Reagon PDIU: Sot jemi më të mundur se kurrë, prej nesh po penalizohet edhe Maqedonia e Veriut

Sekretarja e Përgjitshme e PDIU Mesila Doda ka reaguar pas shtyrjes së negociatave në tetor për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. ...

‘Ke qenë në fushatë me ne në Dibër’, Spiropali debat me Mesila Dodën për përgjimet. Ia pret sekretarja e PDIU: Si nuk ju vjen...

Spiropali: Unë nuk kam përgjigje për zonjën Doda se deklaratat e saj i dëgjoj sa herë është në studion tuaj

Vendimi i Metës, Mesila Doda: Akti i Presidentit mundësi e mirë, partitë t’i thërrasin arsyes

PDIU mbështet vendimin e Presidentit Ilir Meta për anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Në një konferencë për shtyp, Mesila Doda...

Përgjimet e Bild, Doda ironizon Ramën: Bëj kursin e rrobaqepsisë, se në burg do kesh kohë boll…

Sekretarja e Përgjithshme e PIDU-së, Mesila Doda ka reaguar pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane Bild. Përmes një postimi në...

Rudina Hajdari ‘fshikulloi’ Bashën, i kthehet Mesila Doda: Nuk fshihesh dot më pas hijes së babës

Deputetja Rudina Hajdari dënoi ashpër dhunën e bërë nga protestuesit mbrëmjen e djeshme dhe fshikulloi kreun e PD-së Lulzim Basha, teksa tha se po...

PLAS sherri LIVE, Mesila Doda shpërthen ndaj Baton Haxhiut: Pusho aty o ordiner, e di ça të bëj unë ty? Kjo shishe… (DEBATI-VIDEO)

Ish-deputetja e PDIU, Mesila Doda është përfshirë në një debat të ashpër me analistin nga Kosova Baton Haxhiu. Debati mes tyre...

Mesila Doda ngre dy gishtat lart: Ky është një vend i mbushur me zemra! Llesh kimiku

Mesila Doda, ndonëse mbetur jashtë Kuvendit, ka vlerësuar djegien e mandateve si një goditje vdekjeprurëse ndaj intitucioneve të kapura, siç i cilësoi ajo. ...

Reagon Mesila Doda ndaj ndërkombëtarëve: Nëse nuk kuptojnë është problemi i tyre

Sekretarja e Përgjitshme e PDIU Mesila Doda ka reaguar për djegien e mandateve nga opozita. Ajo shprehet  se opozita sot jep...

Lajmet e fundit