Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Mesila Doda

“Më ke ardhur me numrin e gruas sime në bluzë”, gazetari batuta me deputetin e PS: Tek lista e PD voto numrin…

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur për situatën parazgjedhore në vend dhe për publikimin e të dhënave personale të 910 mijë qytetarëve shqiptarë. Gjatë bisedës...

Mesila Doda e thotë me optimizëm: Synojmë 50 mijë vota, do jemi në qeverinë e ardhshme

Ish-deputetja Mesila Doda shprehet e bindur se PDIU do të arrijë të mbledhë rreth 50 mijë vota në Tiranë dhe qarqet e tjera, që...

Mesila Doda zbulon partinë që ‘ka hapur thesin’ në fushatë: Po jepen shifra marramendëse, drejtësia le t’i gjejë…

Kandidatja në listën e PDIU-së për qarkun e Tiranës, Mesila Doda ka folur për situatën parazgjedhore në vendin tonë, ku bëri thirrje qytetarëve që...

Mesila Doda i nxjerr topin, Shpëtim Idrizi e gjuan; PDIU publikon spotin për 25 prillin, në sfond kënga e Botërorit të Brazilit dhe ajo...

PDIU e Shpëtim Idrizit publikon spotin e fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. Vetë kryetari Shpëtim Idrizi ka ndarë pak më parë videon...

Mesila Doda: PDIU ka marrëveshje me PD, në zgjedhje të shkojmë të bashkuar

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda tha partia ku ajo bën pjesë ka lidhur një marrëveshje me PD duke lënë të kuptohet se...

Mesila Doda: PDIU në një udhëkryq! Jemi defakto në vitin 1990 ku kemi 1 parti në pushtet

Sekretarja e PDIU-së Mesila Doda, ka folur për situatën politike në vend para fushatës zgjedhore. Ajo thekson se PDIU është “në...

Mesila Doda për Ramën: Gangsterri plak s’ka hallin e listave të hapura, por do të heqi koalicionet! Përdor kriminelët që ta mbajnë në pushtet

Ish-deputetja e PDIU-së Mesila Doda ka bërë një "sqarim" për gjithë opinionin publik, në lidhje me prapaskenat e ndryshimeve kushtetuese, nismë e ndërmarrë së...

Mesila Doda thirrje të gjitha vendeve të prekura nga coronavirusi: Të kërkojnë dëmshpërblim nga qeveria kineze

Ish-deputetja e PDIU, Mesila Doda ka thënë se të gjitha shtetet duhet t'i bashkohen inisiativës së SHBA dhe Gjermanisë për të kërkuar dëmshpërblimin nga...

Nervozizmi i Mesila Dodës: O opozitarë, virusi nuk është Rilindas, ndaj zbatoni masat e qeverisë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Mesila Doda ka dalë kundër disa personave që e 'kanë shpallur veten opozitarë', të cilët nuk i binden...

Aksionet e “anti-KÇK”-së, Mesila Doda: Propagandë e qeverisë, ka nevojë për rezultate që të hyjë në zgjedhje

Ish-deputetja Mesila Doda thotë se paketa “anti-KÇK” e qeverisë dhunon të drejtat e njeriut dhe dublon institucionet e reja të drejtësisë. ...

Lajmet e fundit