Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Mesila Doda

Ku Shqipëria?

Nga Mesila Doda Për ata që nuk e dinin… nuk jemi fare mes prioriteteve të BE-së. Kjo do të thotë që të...

PD voton të gjitha propozimet e deputetes së larguar, Doda: Votimi tregon hipokrizinë e mazhorancës

Ish-deputetja e PD-së, Mesila Doda, sot pjesë e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet së bashku me kryetarin Shpëtim Idrizi kanë bërë tre propozime...

Lajmet e fundit