Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

mesazhi

Sali Berisha thirrje shqiptarëve t’i bashkohen revolucionit! Mesazhi për gjyqin e PD: Edi Rama, nëse përjashtohemi do të largojmë nga Shqipëria

Kryedemokrati Sali Berisha u ka bërë thirrje shqiptarëve që t'i bashkohen revolucionit të tij, për të rrëzuar qeverinë Rama. Edhe pse Tirana është përfshirë...

A po të sulmojnë ish-miqtë? Mesazhi i koduar i Arben Ahmetaj: Këmbët dhe duart i kam të qarta, shumë shpejt do jetë trupi dhe...

Ish-ministri Arben Ahmetaj ka qenë mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion" për të treguar të vërtetat e tij dhe për të sqaruar akuzat mediatike...

Lulzim Basha uron Pavarësinë: Një nga ditët më të bukura të jetës, si nip Kosove pashë të bëhet realitet ëndrra e gjyshërve

Deputeti demokrat Lulzim Basha uron Pavarësinë e Kosovës me një mesazh të veçantë dhe të ndjerë. 17 shkurti thotë ai, është një nga ditët...

Mesazhi “i koduar” i Berishës: Sot vetëm kaluam te Parlamenti, të hënën do bëjmë revolucion

Kryedemokrati Sali Berisha ka marshuar në mbyllje të protestës te Kryeministria, para Parlamentit, Ministrisë së Brendshme dhe Bashkisë së Tiranës. I shoqëruar nga qindra...

Edi Rama rishpërndan urimin për ditëlindjen e Kadaresë: Mirënjohës për monumentin që i ka ngritur gjuhës shqipe!

Kryeministri Edi Rama uron me një mesazh të gjatë shkrimtarin e madh shqiptar Ismail Kadare, këtë 28 janar, në 87 vjetorin e lindjes së...

Mesazhi i Imzot Massafrës për Krishtlindje: “Paqen që shpallni me gojë, e paçi edhe më të bollshme në zemrat tuaja”

"Një zemër në paqe është e aftë të bëhet paqesjellëse në shpirtin e Lumnive të shqiptuara nga Jezusi në Ungjill. Prandaj, nuk mund ta...

Para votimit për hapjen e dosjeve, zbardhet mesazhi i Alibeajt për deputetët e tij: Ju lutem të….

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, pak para votimit për  hapjen e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit  u ka dërguar një mesazh...

“Shqipëria po vuan përkrahjen e MEK”, mesazhi i hakerave iranianë që rrëzuan sistemin TIMS dhe Policinë e Shtetit

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar paraditen e kësaj të shtune se sistemi TIMS i Policisë së Shtetit ka rënë si pasojë e një sulmi...

Administrata urdhërohet të dalë në rrugë? Mesazhi para ceremonisë së Ramës për Florian Markun (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" do të zhvillohet një ceremoni nderimi për kampionin e boksit Florian Marku....

“Nëse ju jeni të bashkuar, unë e tejkaloj këtë sfidë”, Hashim Thaçi mesazh mbështetësve nga Haga

Ish-presidenti dhe njëherësh ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, nga Haga ka porositur aktivistët dhe zyrtarët e partisë që drejtonte të qëndrojnë...

Lajmet e fundit