Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

mesazh

‘Qëndroni në shtëpi’, Bino mesazh sensibilizues: Nëse keni shenjën më të vogël, vetëizolohuni edhe nga anëtarët e familjes  (VIDEO)

Përgjegjësja e Departamentit të  Epidemiolgojise dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Instituti i Shëndetit Publik, Silva Bino, ka bërë thirrje me anë të një...

Sot mbledhja e ministrave të Jashtëm të BE, Cakaj MESAZH: Është koha për të hapur bisedimet e pranimit

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj u është drejtur me një mesazh homologëve të tij të vendeve të BE-së të cilët do të...

Tërmetet, Dom Gjergj Meta: Jeta jetohet sot! E nesërmja nuk është në dorën tonë

Drejtuesi i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, ka ndarë një mesazh në rrjetet sociale pas lëkundjeve të forta të tërmetit. ...

Në avion për në SHBA, Rama tjetër mesazh: Mos ua vini më veshin të dalëve nga mendja

Kryeministri Edi Rama teksa është duke udhëtuar për në SHBA, ashtu sikurse lajmëroi sot herët ka ndarë një tjetër mesazh. Rama...

Mesazhi i Ditmir Bushatit: Përgjumja e arsyes, i hapi rrugën një kapitulli të errët të historisë

Ish-ministrri i Jashtëm Ditmir Bushati ka ndarë në faqen e tij në Facebook një mesazh. Bushati kujton fillimin e Luftës së...

Mesazhi i Metës: Mos lejojmë asnjë sistem totalitar të instalohet në Shqipëri

Ditën e sotme në Presidencë është mbajtur një aktivitet në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të të Zhdukurve me Forcë. Gjatë fjalës...

Meta MESAZH të prerë Ramës: Vetëm Gjykata Kushtetuese më kundërshton

Presidenti Ilir Meta ka dhënë një intervistë për mediat italiane lidhur me situatën politike në vend. Meta është shprehur i bindur...

Lajmet e fundit