Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mesazh

Hashim Thaçi ka një mesazh të prerë për Ballkanin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u ka drejtuar një mesazh eurodeputetëve dhe parlamentarëve të shteteve të Evropës Juglindore, sot gjatë një takimi për çështje...

Monika Kryemadhi ka një mesazh për Vitin e Ri dhe zgjedhjet (VIDEO)

Monika Kryemadhi urim special për newsbomb.al by newsbomb-al

Lajmet e fundit