Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

mesazh

“Sa më mungon përqafimi yt”, nuk është “bad boy” kur bëhet fjalë për njerëzit e shpirtit, Stresi publikon mesazhet me personin e tij të...

Të gjithë e njohim si “bad boy”, por kur vjen puna te nëna e tij, Stresi është djali me zemrën më të “butë”. Gjithmonë reperi...

Basha u drejtohet socialistëve nga makina: Më jepni besimin, unë ju garantoj se do të jem kryeministri i të gjithëve, jeni motrat e vëllezërit...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka njoftuar se ditën e nesrëme do të ketë një tur të gjatë takimesh elektorale nga Saranda në...

Basha sot fushatë elektorale në Shkodër, dalin mesazhet e PD: Dilni priteni me makina, kush ka nevojë për flamuj…(E PLOTË)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ditën e sotme pas takimit në Malësinë e Madhe, ku u takua me qindra qytetarë do të zhvillojë takim...

‘Është dita për të treguar dashurinë’, Meta shpërndan mesazhin e kardinalit: Harmonia e mrekullueshme ndërfetare aset i çmuar i shoqërisë tonë

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë mesazhin e kardinalit shqiptar, Ernest Troshan Simoni, i cili ka bërë një urim të veçantë për të gjithë besimtarët...

‘Dhimbja tejkalohet’, Greg Rama mesazh ‘goditës’: Prandaj nuk e humbasim zemrën

Greg Rama djali i kryeministrit Edi Rama ka zgjedhur një mesazh ‘goditës’ nga Bibla pikërisht sot në festën e Pashkëve Ortodokse. ...

Jozefina Topalli mesazh të koduar nga karantina, i bën ‘suport’ Bregu: Në udhëtimin e jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli në këto ditë ku pandemia Covid-19 është kthyer në kërcënim duke bllokuar dhe aktivitetet normale ka bërë një postim misterioz në...

‘E diela e lotëve’, mesazhi prekës i Papës në meshën që mbajti në nder të viktimave të koronavirusit: Mendoj për kaq shumë njerëz që...

Mëngjesin e sotëm Papa Françesku ka mbajtur një meshë në nder të viktimave të shënuara prej koronavirus në Itali dhe gjatë fjalimin të tij...

Covid-19, Ruçi mesazhe qytetarëve nga ‘karantina’: Solidaritet për sakrificat dhe kostot në betejë për mbrojtjen e jetës

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka shprehur solidaritet me të gjithë qytetarët që po përballen me ditë të vështira të izoluar në shtëpi për...

Video Emocionuese/ Gianni Morandi publikon mesazhin e familjes shqiptare në mbështetje të Italisë: Kjo video i ka bërë mirë zemrës time

Këngëtari i madh italian Gianni Morandi ka publikuar në profilin e tij një video të një familje shqiptare, që inkurajon Italinë dhe italianët në...

‘Qëndroni në shtëpi’, Bino mesazh sensibilizues: Nëse keni shenjën më të vogël, vetëizolohuni edhe nga anëtarët e familjes  (VIDEO)

Përgjegjësja e Departamentit të  Epidemiolgojise dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Instituti i Shëndetit Publik, Silva Bino, ka bërë thirrje me anë të një...

Lajmet e fundit