Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

mesazh ngushellimi

Sali Berisha mesazh ngushëllimi për ikjen e Nebil Çikës: Lutem që shpirti i tij të gjejë paqen e merituar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe studiuesit Nebil Çika. Ai thotë se Nebil Çika ka...

Ambasada Amerikane: Jemi të pikëlluar nga lajmi për ndarjen nga jeta të Presidentit Bujar Nishani

Ambasada Amerikane në Tiranë shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit të gjashtë të Shqipërisë, Bujar Nishani. "Kontributi i tij për Partinë...

Bujar Spahiu i KMSH-së mesazh ngushëllimi: I lutem Zotit që shpirti i Bujar Nishanit të prehet në paqe! Ne i jemi mirënjohës

Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu, shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit të Republikës. Bujar Nishani u nda...

Arben Ahmetaj mesazh ngushëllimi për Presidentin e Emirateve: Ndërtoi 2 mijë apartamenteve falas për banorët e tërmetit

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj, shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të presidentit të Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyan. "Qeveria...

Ndahet nga jeta një nga themeluesit e PD-së në Dibër, Berisha mesazh ngushëllimi

Një nga themeluesit e Partisë Demokratike në Dibër, Bexhet Shehu, është ndarë nga jeta. Ish-kryeminsitri Sali Berisha i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të Shehut, i...

Spartak Ngjela mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Kurt Kolës: Fli i qetë miku im, historia që ke lënë pas do të të...

Avokati Spartak Ngjela i ka shprehur ngushëllimet familjes së ish-kryetarit të të përndjekurve, Kurt Kolës, i cili u nda nga jeta në prët e...

“Shqipëria humbi një mik të madh”, Lindita Nikolla mesazh ngushëllimi për vdekjen e presidentit të Parlamentit Europian

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të David Sassolit, president i Parlamentit Europian. Ai mbylli sytë mëngjesin...

Humbi jetën dje, shkolla mesazh ngushëllimi për 17 vjeçarin që ra me makinë në humnerë

Shkolla e Mesme Teknologjike "Hysen Çela" Durrës, i ka shprehur ngushellimet familjes së Florian Pupulekut për ndarjen nga jeta të më të njeriut të...

Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Paulin Prekës: I skalitur në memorien e publikut shqiptar, kujtimi i tij do të mbetet i...

Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 86 vjeçare Paulin Preka, “Mjeshtër i Madh” i humorit shkodran dhe aktor i mirënjohur i...

“Repertori i tij është një simfoni e dashurisë dhe bukurisë njerëzore”, Gramoz Ruçi mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Sherif Merdanit

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të “Artistit të Merituar” Sherif Merdani. Ruçi thotë se Merdani ishte një këngëtar...

Lajmet e fundit