Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

mesatare

Zëdhënësja e fushatës nxjerr dokumentin: Belind Këlliçi përfundoi gjimnazin me mesatare 9.7, u pranua në Universitetin e Maryland në SHBA

Silvi Bardhi, zëdhënësja e fushatës së kandidatit të opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka publikuar një dokument që shkolla e mesme "Harry...

Paga mesatare në rajon po rritet shumë më shpejt, arrin 800-900 euro; Rreth 40% më e lartë se në Shqipëri

Tre vitet e fundit pagat në vendet e rajonit janë rritur me ritme shumë më të shpejta sesa në Shqipëri, duke thelluar diferencën mes...

“Gjendja në arsim është alarmante”, Bujar Kapexhiu ngre shqetësimin: Të hiqet mesatarja për shkollat me konkurs, qindra studentë me talente po mbeten pa shkollë

Regjisori dhe artisti Bujar Kapexhiu ka marrë pjesë sot në takimin e Sali Berishës me pedagogët  për të folur mbi  sfidat e arsimit të...

E BUJSHME/ Publikohet DIPLOMA e Lindita Nikollës, ministrja e Arsimit me mesatare 5.9

Publikohet dokumenti i diplomës së ministres së Arsimit Lindita Nikolla, e cila rezulton me mesataren e specialitetit 5.9., ndërsa meatarja e përgjithsme është 6.8....

Lajmet e fundit