Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

merr flake

Merr flakë linja elektrike në një pallat në Vlorë, rrezikohen banesat ngjitur

Linja elektrike e një pallati në Vlorë ka shpërthyer në flakë sot pasdite, njofton policia. Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë njoftuar...

Pallati GJIGAND përfshihet në flakë, prej orësh qindra zjarrfikës në “luftë” me zjarrin

Rreth njëqind zjarrfikës prej orësh po luftojnë me flakët që kanë përfshirë një ndërtesë shumëkatëshe në Londër. Sipas autoriteteve ekipet e zjarrfikësve kanë shkuar në...

Shkrumbohet mjeti në ecje pranë parkut të Liqenit në Tiranë (FOTO)

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme afër Parkut të Liqenit në Tiranë. Mësohet se mjeti ishte në ecje në momentin që ka...

Mjeti del nga rruga në Elbasan dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Cërrik-Gramsh, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima. Ngjarja ka ndodhur pranë digës së liqenit....

Përfshihet nga zjarri parcela me ullinj në Elbasan, rrezikohen shtyllat e tensionit

Një parcelë me ullinj është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në Njësinë Administrative Papër, në fshatin Vidhas në Elbasan. Paraprakisht dyshohet se flakët...

Merr flakë një banesë në Vlorë, humb jetën e moshuara që jetonte vetëm; ishte e paralizuar

Një banesë ka marrë flakë këtë pasdite në qytetin e Vlorës, në vendin e quajtur “Tregu i Orizit” në lagjen "28 nëntori". Nuk ka...

Merr flakë një makinë në qendër të Sarandës

Një makinë tip ‘Benz’ është djegur mbrëmjen e sotme në qendër të Sarandës. Flakët kanë qenë të mëdha dhe gati e...

Merr flakë një makinë në hyrje të tunelit të Elbasanit

Një makinë ka marrë flakë në hyrje të tunelit të Elbasanit. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se si pasojë e...

Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Është parandaluar një ngjarje tragjike gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një fëmijë kishte mbyllur nënën e...

Merr flakë shtëpia në Durrës, e moshuara në gjendje të rëndë

Një shtëpi është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme në Durrës. Mësohet se brenda në shtëpi ka qenë një e...

Lajmet e fundit