Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Mero Baze

Mero Baze: Lulzim Basha kërkon “unitet” për të nënshtruar partinë, ai po e përdhunon Sali Berishën

Nga Mero Baze Lulzim Basha ka gjetur një kauzë cinike, në një fushatë të panevojshme brenda partisë, duke bërë thirrje për unitet. Mund t’ua kursente...

Mero Baze: Berisha dhe familja e tij morën dënimin e përjetshëm si familje kriminale. Koha të ringrihet PD

Nga Mero Baze Mund dhe të mos shkruaja sot. Pas 14 vitesh betejë të përditshme me një nga figurat dhe familjet më të korruptuara të...

Mero Baze: Basha u ka privuar demokratëve të drejtën e votës, e ka filluar fushatën duke rrahur te dera e partisë ata që e...

Kryesia e PD në mbeldhjen e sotme vendosi që 13 qershori do të jetë data e zgjedhjes së kryetarit të ri të Partisë Demokratike.Por...

“Plas” gallata në rrjet, Basha ngatërron Sulltan Novruzin me Fitër Bajramin dhe shkon te Baba Mondi, gazetari: Kushedi sa do jetë çuditur ai

Gazetari i njohur tashmë si kritik i madh i PD-së, Mero Baze ka ironizuar kryedemokratin Basha pas fotove që ky i fundit ka publikuar...

Mero Baze: Një opozitë që i kërkon gjyqtarit, t’i gjejë prova për ankesat e saj

Shkruan Mero Baze Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve (KAS), në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, është gjendur sot para një precedenti të rrezikshëm për procesin e...

Gazetari i nxjerr Fatmir Mediut pasaportën me mbiemër fals: Mund t’i shpëtojë drejtësisë po të përdorë këtë dokument që e mbante kur kërkohej në...

Ditën e sotme SPAK njoftoi se ka prova të reja lidhur me çështjen e Gërdecit, ku humbën jetën 26 persona dhe mbetën të plagosur...

Mero Baze: Sa herë troket dikush tek dera e PD i revoltuar pas humbjeve, dalin të njëjtët tropojanë për ta rrahur

Analisti Mero Baze shkruan për situatën e fundit që është krijuar te Partia Demokratike, ku shumë demokratë, anëtarë dhe themelues të partisë kërkojnë largimin...

Mero Baze “sulmon” Metën: Cënoi interesin e Shqipërisë duke shpallur SHBA armik. Ta shkarkojnë brenda muajit!

Gazetari Mero Baze në disa rreshta ka ironizuar dhe “sulmuar” Presidentin Ilir Meta, pas ngjarjeve të fundit në vend që nuk mund të kalonin...

Mero Baze ‘përplaset’ me Baton Haxhiun për rezultatin e Gjirokastrës: Me rezultatin 2 me 2 çuditet edhe vetë PD-ja

Mero Baze duket se është kundër Baton Haxhiut përsa I përket deklaratave për rezultatin që do të prodhojë qarku i Gjirokastrës. Sipas exit-poll që janë...

“Lavdëroi vrasësin e Elbasanit si ushtarak shembullor”, Mero Baze thumbon Bashën: Si qitës ishte i mirë, por vrau një qytetar në emrin tuaj

Gazetari i njohur Mero Baze ka thumbuar sot kreun e PD-së, Lulzim Basha pas deklaratës së tij lidhur me Arbër Paplekaj, personin që vrau...

Lajmet e fundit