Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Meriton Mjekiqi

Bëri famë, por dhe shumë sherre me reperët, Meriton Mjekiqi heq dorë nga emisioni

Meriton Mjekiqi ka bërë me dije se nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Gjoni’s Black”. Lajmi ka qarkulluar prej disa ditësh, por...

‘Femna jote m’ka fiksim’, Varrosi nxjerr bisedat me ish-gruan e Meritonit, ky i fundit e tall në Instagram (FOTO-VIDEO)

Meriton Mjekiqi është një nga personazhet më të njohur në botën e muzikës ‘Rap’, por mesa duket punët me grupin OTR nuk i ka...

Meriton Mjekiqi u arrestua nga policia, flet avokati i tij: U dridh mali e u lind miu, ja si është e vërteta

Moderatori i emisionit të njohur “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi u arrestua mbrëmjen e djeshme në Prishtinë. Mediat kosovre shkruanin se ai...

‘A e ke q* Encën?’ Moderatori e pyet troç reperin, përgjigjet Don Phenom (VIDEO)

Don Phenom është një nga reperët më të preferuar të momentit edhe pse nuk ka shumë vite që është bërë pjesë e tregut muzikor. ...

Lajmet e fundit