Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

mercedes

Mercedes-Benz prezanton gjashtë modelet e reja për publikun e Ballkanit

GLE, A-Class Sedan, B-Class, CLA, V-Class dhe Mercedes-AMG GT 4-Door së shpejti në showroomin e Auto Star Albania   Tiranë -...

Te fabrika e Mercedes-it në Shqipëri, Edi Rama jep lajmin e madh (Video)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot ambientet e të parës fabrikë gjermane në vendin tonë që prodhon pjesë teknologjike për automjetet e Mercedes. ...

Arrestohet trafikanti i 12-të i makinave luksoze

Policia e Shkodrës ka arrestuar një shtetas të dyshuar si të përfshirë në vjedhjen dhe trafikun e mjeteve luksoze, pas operacionit “Luks” ku u...

Lajmet e fundit