Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

mercedes

“Drift” me Mercedes dhe fishekzjarre nga xhami, shikoni çfarë bëjnë të rinjtë në Kukës, Policia u vihet në ndjekje (VIDEO)

Këto janë pamjet e ndërrimit të viteve në Kukës. Disa të rinjë kanë zgjedhur që të “djegin gomat” me Mercedes në mes të qytetit,...

Publikohen pamjet nga aksidenti tragjik në Koplik, momenti kur Mercedesi luksoz përplas Volkswagen

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë mbetën të plagosur mesditën e sotme në Koplik si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor,...

PAMJE TË FRIKSHME te Komuna e Parisit!!! Mercedesi luksoz del nga rruga dhe përfundon në dyqan, shoferi “ia mbath” pas aksidentit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Ka...

Gjykata e Posaçme sekuestron PASURITË e Ben Qimes: Tre kompani, 24.000 m2 tokë, 6 makina LUKSOZE Mercedes dhe Audi (E PLOTË)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka nisur zyrtarisht sekuestrimin e pasurive të Arben Isufajt, i njohur dhe si Ben...

Aksident i frikshëm në Elbasan, Benzi i pret rrugën kamionit, humb jetën shoferi

Një aksident me vdekje është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Peqin. Policia bën me dije se një mjet tip Mercedes Benz është përplasur...

Ishin të parkuar, u vihet flaka në orët e para të mëngjesit dy Mercedesave në Elbasan

Dy mjete të markës Mercedes Benz janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Lajmin e jep Policia...

Sedilja e makinës plot me lekë dhe kokainë, VIDEO: “Shqiponjat” prangosin 21 vjeçarin me Mercedes në Durrës (EMRI)

Fabio Karaboja është 21 vjeçari i arrestuar nga “Shqiponjat” në Durrës. Ky shtetas, është kapur nga shërbimet e Policisë teksa lëvizte me një mjet...

Mercedes pa targa, kallashnikov e pushkë në bagazh, arrestohen dy 17 VJEÇARËT në Durrës; VIDEO: Me tuta të shkurtra dhe shapka

Dy 17 vjeçarë janë arrestuar nga Policia në Durrës pasi janë kapur duke lëvizur me një makinë Mercedes Benz me targa që i përkisnin...

Mercedesi luksoz del nga rruga në Zvicër dhe përplaset me argjendarinë, plagosen dy vajza shqiptare

Dy vajza shqiptare të Kosovës kanë mbetur të plagosura lehtë si pasojë e një aksidenti rrugor, në qytetin e Aarau në Zvicër. Një prej...

Mercedes-Benz prezanton gjashtë modelet e reja për publikun e Ballkanit

GLE, A-Class Sedan, B-Class, CLA, V-Class dhe Mercedes-AMG GT 4-Door së shpejti në showroomin e Auto Star Albania   Tiranë -...

Lajmet e fundit