Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

memli begalla

Lirohet nga burgu Denis Demiri, i dënuar me 25 vite burg për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla

Gjykata e Apelit të Tiranës ka liruar nga burgu Denis Demirin, të dënuar për vrajsen e biznesmenit Memli Begalla. Demiri ishte dënuar me 25 vite...

Ekzekutimi i biznesmenit në ish-bllok me plumb në kokë, del nga qelia Ardian Serezi, bien akuzat për mungesë provash (Bashkëpunëtori në burg)

Gjykata ka liruar nga qelia Ardian Serezin i cili dyshohet për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla, në zonën e ish-Bllok, më 14 shkurt 2018....

Vrasja e biznesmenit në ish-bllok, dalin pamjet, autori i arrestuar falet në xhami (VIDEO)

Ardian Serezi, i arrestuar si i dyshuar për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla, në zonën e ish-Bllok, më 14 shkurt 2018, ka një alibi....

DETAJE të reja nga ekzekutimi i biznesmenit, zbulohet takimi një ditë para vrasjes mes Begallës dhe autorit (ÇFARË NDODHI)

Në foto Memli Begalla dhe vendi i vrasjes Të tjera detaje dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit Memli Begalla, në ish-Bllok, më 14...

“Memli Begalla nuk mbajti premtimin e dhënë”, ja pse Ardian Serezi ekzekutoi biznensmenin

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi që Ardjan Serezi dhe Denis Demiri, të dyshuarit për vrasjen e biznesminit Memli Begalla të qendrojnë në burg...

PUBLIKOHEN PAMJET/ “Në tokë, shpejt!” Si u arrestuan vrasësit e biznesmenit në Tiranë (VIDEO)

Publikohen pamjet e arrestimit të autorëve të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin vranë biznesmenin Memli Begalla, në zonën e Bllokut në Tiranë, më datë...

Vrasja e biznesmenit në ish-bllok, detaje të reja nga arrestimi i autorëve… “Shpëtuam ne!” (SI RANË NË GRACKË dhe TRUKU që përdori policia)

Detaje të reja nga aksioni i arrestimit të dy autorëve të vrasjes së biznesmenit Memli Begalla i cili u ekzekutua në zonën e ish-bllokut, konkretisht...

Zbardhet vrasja e BIZNESMENIT Memli Begalla, arrestohen autorët, policia në konferencë urgjente: Ky është EKZEKUTORI (DETAJE NGA OPERACIONI RRUFE)

Zbardhet vrasja e biznesmenit Memli Begalla në zonën e ish-bllokut, konkretisht në zonën e njohur pranë LSI-së, ndodhur më datë 14 shkurt 2018. ...

Vrasja e biznesmenit në ish-Bllok, zbulohet konflikti me pronat

11 ditë pas vrasjes së biznesmenit 64-vjeçar, Afrim Begalla, i njohur edhe me emrin Memli Begalla, policia ka zbuluar se ai ka pasur konflikte...

Lajmet e fundit