Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

meme

U kthye në meme në rrjetet sociale, Tayna bën gjestin e paparë për të riun

Reperja e njohur Tayna ka takuar së fundmi një prej të rinjve që u bënë meme në rrjetet sociale për shkak të një videoje....

E gjuajtën e vezë në Parlament, Berisha tallet keq me Ramën

Para dy ditësh kryeministrin Edi Rama e goditi me dy vezë deputeti i PD Endri Hasa si 'mesazh nga studentët'. Pas...

‘Merkel s’merret me meme’, Rama-studentit: Nuk të jap llogari ty

Kryeminsitri Edi Rama është duke zhvilluar në këto momente një takim me studentët e Universitetit Politeknik të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Fakultetit...

Pas takimit te Bujqësori, Rama i kthehet postimeve në Insta: Mos guxoni të afroheni nesër në protestë

Pas takimit “dialog” që zhvilloi te Universiteti Bujqësor, kryeministri Edi Rama i është kthyer postimeve ironizuese në Instastory.   Është një...

Ramën e bëjnë ‘meme’, kryeministri publikon FOTOMONTAZHIN: Qenka nona

Janë të shumta rastet kur fotot e kryeministrit Edi Rama bëhen 'meme' në rrjetet sociale. Por siç duket Rama nuk e...

“Do kisha shpëtuar unë e  gjora”, Lindita Nikolla lexon e përlotur memet në Kuvend 

Gjatë fjalës së saj në foltoren e parlamentit ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla lexonte e përlotur memet e studentëve gjatë ditëve të protesës. ...

‘Këlysh i Berishës, je shitur te Rama’, Genc Sejko ka një sqarim për sulmet: Arsyeja pse memeve nuk u vendos logo

Genc Sejko, i njohur si ‘njeriu i memeve’ ka një sqarim për të gjithë ata që shpesh e kanë akuzuar. Sejko është personazh mjaft...

Paralajmërimi i BE, memet nuk do lejohen më nëse…

Redaktimi i fotove për të qeshur, që njihen ndryshe si ‘meme’, të cilat kanë pushtuar rrjetin nuk do të lejohen më nëse miratohet një...

Lajmet e fundit