Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

meme

Plas humori në rrjet pas deklaratës së Berishës, tre ditë u mbajt në “ishull” Edi Rama

Tre ditë është mbajtur kryeministri Edi Rama në një ishull sekret, nga Byroja Federale e Hetimeve me bazë në SHBA. Kështu është shprehur ish-kryeministri...

E bënë meme për ndryshimin drastik në pamje, reagon Kryemadhi: Shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, jashtë i fut një cover

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reguar në lidhje me memet e publikuara në rrjetet sociale të cilat ironizojnë look-un e...

FOTO/ “Do të dërgojmë satelitë shqiptarë në hapësirë”, plas gallata në rrjet me deklaratën e Ramës

Deklarata e kryeministrit Edi Rama, i cili tha se Shqipëria do të ketë edhe 2 satelitë në orbitë, “Albania one” dhe “Albania two”, shkaktoi...

FOTO/ Jo vetëm tensione politike, plas GALLATA në rrjet me vendimin e Bashës për Berishën

Vendimi i kryedemokratit Basha për të përjashtuar Sali Berishën ka ngjallur reagime të shumta në opinionin publik. Përveç debateve politike dhe qëndrimeve pro e kudnër...

“Vëllezërit pajtohen dhe rrahin drejtorin e hipotekës”, Artan Lamen e shqetëson “meme-ja” që në mëngjes: Verifikova por s’kishte asgjë të vërtetë, me ç’kanë hequr...

Ditën e sotme në rrjetet sociale ka qarkulluar një lajm ku thuhej se dy vëllezër që kishin qenë në sherr për pronat ishin pajtuar...

I famshëm për “meme”-t kundër qeverisë, Genc Sejko tregon pse ka 22 orë që s’publikon asgjë: Jemi kthyer në një meme të madhe

Genc Sejko, “memexhiu” i famshëm, prej 22 orësh i ka munguar rrjeteve sociale me krijimet e tij hmoristike dhe tepër ironizuese për situata të...

‘Top fake-photo of the day’, Meta publikon memen, si u tallën me Presidentin dhe Kryemadhin

Ditët e fundit presidenti Ilir Meta është shumë aktiv në rrjetet sociale. Kreu i shtetit, ka zgjedhur kështu këtë mënyrë për të përçuar mesazhet...

Humbi Stambollin/ Ironia në rrjet, Rama-Erdoganit: Pse s’më the të kisha sjellë Gjiknurin me çunat ta kishin bo tërmet (FOTO)

Partia e presidentit të Turqisë, Erdogan ka humbur përsëri një nga bashkitë më kryesore, atë të Stambollit. Dje u mbajtën zgjedhjet...

‘A iku Edi Rama?’ Kryeministri ‘gajas’ rrjetin me MEMEN e goditur

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjithmonë se i pëlqen shumë memet që shpërndahen në rrjetet sociale. Kemi parë që shpesherë, Rama...

Lajmet e fundit