Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

MelisA

Zyrtarisht çift! “Shpërthejnë” puthjet e ‘zjarrta’ mes Andit dhe Melisës (FOTO)

‘Ku ka zë nuk është pa gjë’, epo rasti i Andit dhe Melisa LLeshit e vërteton më së miri këtë shprehje të vjetër popullore. Pas...

U kapën bashkë në makinë, Andi tregon njëherë e mirë të vërtetën mbi lidhjen e tij me Melisën

Andi Shehi është një ndër personazhet më të përfolur të momentit. Hyrja e tij në emisionin “Përputhen” dhe dalja e tij “çift” me Tean...

Lajmet e fundit