Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

melinda gates

Pas divorcit të bujshëm, tjetër “shuplakë” për Bill Gates, hetohet për marrëdhënie intime me një…

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates dhe Melinda Gates i dhanë fund martesës së tyre pak ditë më parë, duke u divorcuar pas 27 vitesh...

Bill Gates ndahet pas 27 vitesh martesë nga gruaja e tij Melinda: Nuk po rritemi më si çift

Bill dhe Melinda Gates shpalin divorcin pas 27 viteve martesë. Ata kanë thënë për mediat se “ne nuk besojmë se po rritemi më si...

Lajmet e fundit