Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Melinda Gate

Divorci më “i shtrenjtë” në botë, pas ndarjes lind “halli” i pasurisë, si do e ndajnë pasurinë Bill dhe Melinda Gate

Të gjithë pasi morën vesh lajmin se Bill dhe Melinda Gate do të divorcohen menjëherë pyetën veten se ‘Si do e ndajë çifti pasurinë’.  Divorci...

Lajmet e fundit