Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

melinda ademi

E njihni këtë vajzë? Është reperja e njohur shqiptare që mahniti Jennifer Lopezin me vokalin e saj

Melinda Ademi tani është një ndër reperet më me zë të momentit. Ajo për një kohë mjaft të shkurtër arriti që të bënte për...

Këngëtarja kritikon Melindën: Në mars i vdiq nëna nga kanceri, tani del duke u dridh n’tanga (FOTO)

Këngëtarja Melinda Ademi publikoi dje këngën e re me titullin “Qa din ti”, e cila brenda pak orëve rrëmbeu rreth 1 milionë klikime në...

Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet dhe pyet fansat: A do bëhesh Valentini im? (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Melinda Ademi, ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet e...

Çfarë nuk thanë për njëra-tjetrën, Fifi habit me DEKLARATËN për Taynën

Të gjithë e dimë që reperja Tayna dhe Filloreta Raçi, e njohur si Fifi nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira. ...

Fifi i jep fund ‘luftës’ me diss-e, rregullon marrëdhëniet me reperen e njohur

Sherri mes këngëtares Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, me reperet e reja Melinda Ademi, Tayna dhe Rina Balaj bëri bujë në mediat...

Lajmet e fundit